Güzel İzmir İlaçlama   0 232 339 33 34
  0 541 339 01 06
Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezi İzmir Bornova’da bulunan GÜZEL İZMİR ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ Seher Yılmaz şahıs firması; restoran, kafe, bar, büfe vb çok geniş kitlelere direkt hizmet veren sektörler üzerindeki haşere mücadelesindeki eksikleri ve tehlikeleri tespit etmiştir. Bu konuda hizmet veren çok ünlü firmaların dahi başarısız olmasından dolayı bu sektörde haşere mücadelesi hizmetlerine adım atmıştır. 
Fakat günümüzde ; Ambalaj sanayi , Barlar, tavernalar, kokteyl salonları, diskotekler, birahaneler, Lojistik , Sağlık sektörü , Enerji sektörü , Yem sektörü , Deri sanayi , Gıda ürünlerinin imalatı , Hayvancılık sektörü , inşaat sektörü ,   Kimya sanayi , Maden sektörü , Metal sanayi , Mobilya sanayi , Orman ürünleri , Otomotiv sanayi , Plastik sanayi , Tarım ürünleri , Tekstil sanayi , Turizm sektörü , Gemi sektöründe vb. sektörlerde haşere mücadelesi üzerine hizmetler sunmaktadır

Güzel izmir ilaçlama firmamız, günün her saati semt ve mekan ayrımı gözetmeksizin tüm haşere ve kemirgen türleri için böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanan, etkili böcek ilaçlarını kullanan İzmir ilaçlama şubemizi aramanız durumunda haşere ve kemirgen sorununuza kesin ve garantili çözüm sağlanacaktır.

Güzel İzmir ilaçlama servisimizin İzmir’de Bornva, Foça, Çeşme, Gaziemir, Ödemiş, Beydağ, Konak, Balçova, Menemen, Seferihisar, Aliağa, Bayındır, Tire, Narlıdere, Menderes, Kemalpaşa, Alsancak, Torbalı, Dikili, Karaburun, Selçuk, Çiğli, Urla, Kiraz, Buca, Bergama, Karşıyaka, Kınık ilçelerinde profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Ekonomik fiyatlara, garantili ve güvenilir böcek ilaçlama hizmeti almak için Güzel İzmir ilaçlama şirketimizin, İzmir ilaçlama servislerinden günün her saati ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi Hemen Arayın 0 541 339 01 06
Erzene Mah. 73 Sok. No:23/D Bornova İZMİR . Telefon : +90 232 339 33 34  guzelizmirilaclama.com © 2014. Her hakkı saklıdır.  info@guzelizmirilaclama.com